Polsko

Zcela jistě vás napadne otázka: ,,Proč do Polska k moři?´´

Ačkoli se nejedná o nijak známou a pro Čechy populární destinaci, tak se bezesporu nabízí spoustu kladných bodů přoč se na dovolenou k pobřeží baltického moře vydat.

1.Téměř odpadá jazyková bariéra, polština je jazyk podobný českému a domluvíte se zde na všem potřebném česky, ikdyž vám místní budou odpovídat polsky. Navíc zde české turisty vítají doslova s otevřenou náručí. K tomu je potřeba připočítat kuchyni, která je velmi podobná české a německé. Rozdílná je především využitím ryb na všechny možné způsoby.

2.Cesta k polskému pobřeží je výrazně kratší,rychlejší a levnější než k severní časti Jadranu. A to jak z Prahy do západního Pomořanska, tak například z Ostravy do oblasti východního Pomořanska. Na cestě se neplatí žádné dalničníci poplatky a například trasa Praha - Štětín vám přes německé dálnice zabere cca 4 hodiny a 50minut (500km)  , a trasa Ostrava-Gdaňsk cca 5 hodin a 45 minut (615km).

3.Pobřeží baltického moře nabízí vyjímčně kvalitní ovzduší, které je bohaté především na Jód a je tak vhodné pro astmatiky. Stejně tak je vhodnou destinací i pro ty kteří svou dovolenou rádi tráví aktivně. Díky rovnému terénu a velkému počtu kilometrů cyklostezek můžeme oblast doporučit občasným i více náročným cyklistům. Ty začínající zcela jistě potěší velký počet půjčoven kol za mnohem nižší ceny než je tomu v západních zemích.

4.Posledním důvodem a přesto rozhodně neméně důležitým bychom vyzdvihli cenu služeb na místě. Ať už jde o výše zmíněné půjčovny kol a dalšího sportovního vybavení, přes obchody až po restaurace. Nikde nebude platit více než jste zvyklí v České Republice.


Polsko - seznam zájezdů

V tuto chvíli nemáme v této oblasti vypsané žádné zájezdy.
Máte zájem o ubytování v tomto regionu? Kontaktujte nás ...
*) Takto označené položky jsou povinné.
Rychlé hledání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Kontakt
 

EURO TIME PRAHA, s. r. o.
Za Zahradou 1053/1
162 00 PRAHA 6

Tel: +420 224320896, 224321878
Fax: +420 233 325 167
E-mail: info@eurotime.cz
www.eurotime.cz 
www.dovolenavitalii.eu

 

více informací

 

 
Dovolená 2020
   

224 320 896
info@eurotime.cz
PO-PÁ: 9:00 - 17:30