CA´SAVIO Village Camping 

/Design/Icons/Stitek3.png /Design/Icons/Stitek8.png /Design/Icons/Stitek9.png /Design/Icons/Stitek12.png /Design/Icons/Stitek13.png
Vzdálenost od moře 5 m
Typ ubytování: Mobilhome
Poloha: u pláže
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Severní Itálie / Veneto / Cavallino
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: Internet, Klimatizace
Sport v hotelu: bazén

Popis: rozlehlý areál s vlastní pláží v lokalitě Treporti, jen 3 km od Punta Sabbioni, odkud odjíždějí lodě do Benátek. Středisko nabízí kromě kempu i ubytování v pohodlných mobilhomech rozmístěných v borovém háji. Celý komplex působí velmi svěže díky citlivému propojení s přírodou. Najdete tu vše, co potřebujete pro strávení příjemné rodinné dovolené u moře. Námi nabízené komfortní mobilhomy jsou vybaveny klimatizací (za příplatek), varnou konvicí, mikrovlnkou, rádiem a kávovarem, od pláže jsou vzdáleny asi 200 m. 

Mobilhome Venus pro 4/5 osob: (plocha 24 m2) obytná část s kuchyňským koutem, ložnice, pokojík se 2 lůžky a lůžkem na způsob palandy (pro dítě do 6 let), koupelna, WC s umyvadlem, zastřešená dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Maximální obsazení 4 dospělí a 1 dítě do 6 let.

Mobilhome Premium pro 6 osob: (plocha 30 m2) obytná část s kuchyňským koutem, ložnice, pokoj se 2 lůžky, pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo 2 lůžky, koupelna, WC s umyvadlem, zastřešená dřevěná terasa se zahradním nábytkem.

Vybavení a služby: recepce, restaurace, pizzerie, bar, obchod, novinový stánek, minimarket, bankomat, společenská místnost s TV, samoobslužná restaurace, 5 bazénů pro děti a dospělé, bazén s hydromasáží, dětský koutek, animace, plážový volejbal, soukromá pláž (bez plážového servisu), parkoviště. Za poplatek: stolní tenis (€ 1,5), minigolf (€ 3), hřiště na minifotbal, připojení na internet WiFi (za poplatek cca € 3 za hodinu).

Vzdálenost od pláže: u pláže.  

Pláž: písek.

Zvířata: nepovolena.


 • MH Premium
 • MH Premium
 • MH Premium
 • MH Premium
 • MH Premium
 • MH Venus
 • MH Venus
 • MH Venus
 • MH Venus
 • MH Venus
 • MH Venus

Cena obsahuje

spotřebu elektřiny, vody, plynu, využívání bazénů a hřišť, animaci dle programu, 1 parkovací místo.

Cena neobsahuje

Povinné poplatky v ČR: závěrečný úklid 1550,-Kč.

Povinné poplatky na místě: pobytová taxa, vratná kauce € 100.

Fakultativní příplatky: klimatizace dle spotřeby, povlečení a ručníky (nutno objednat již při rezervaci): samostatné lůžko + 1 ručník € 14, dvoulůžko + 2 ručníky € 25, kolo € 7,50 za den.

Termín Počet nocí Doprava Cena od
Rychlé hledání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Kontakt
 

EURO TIME PRAHA, s. r. o.
Za Zahradou 1053/1
162 00 PRAHA 6

Tel: +420 224320896, 224321878
Fax: +420 233 325 167
E-mail: info@eurotime.cz
www.eurotime.cz 
www.dovolenavitalii.eu

 

více informací

 

 
Mapa
 
Zvětšit mapu
 
Dovolená 2020
   

224 320 896
info@eurotime.cz
PO-PÁ: 9:00 - 17:30