BELLA ITALIA Efa Village - Autobusová doprava

/Design/Icons/Stitek3.png /Design/Icons/Stitek8.png /Design/Icons/Stitek9.png /Design/Icons/Stitek11.png /Design/Icons/Stitek12.png
Vzdálenost od moře 50 m
Typ ubytování: Aparthotel
Poloha: 50 m od pláže
Lokalita: Severní Itálie / Friuli Venezia Giulia / Lignano Sabbiadoro
Doprava: Autobus
Vybavení: Klimatizace, Internet, Plážový servis
Sport v hotelu: bazén

Popis: velmi dobře vybavený prázdninový areál rozkládající se na ploše 60ha mezi částmi Lignano Sabbiadoro a Pineta. Areál má vlastní 1200m dlouhou pláž. Původně vznikl pro rekreaci či specializovaná soustředění skupin děti i dospělých. Skládá se celkem z 13 bloků budov rozdělených do několika kategorií: Youth - budovy s vícelůžkovými pokoji sloužící pro ubytování dětských a mládežnických skupin, Paralimpico - plně bezbarierová budova vyhledávaná především hendikepovanými klienty, Family - částečně zrekonstruované budovy vhodné pro pobyt s dětmi. V části Family jsou standardně ubytováni naši klienti. Všechny pokoje jsou velmi jednoduše zařízeny a vybaveny. Doporučujeme především rodinám, které preferují možnost sportovní vyžití a zábavy před komfortním ubytováním.

Pokoje family: s vlastním příslušenstvím, klimatizací a TV. Maximální obsazenost až 6 osob. 

Stravování: Standard - v samoobslužné jídelně - snídaně rozšířená kontinentální formou bufetu, obědy a večeře formou bufetu (většiou výběr z dvou prvních a dvou druhých chodů, zelenina, dezert nebo ovoce). Premium - v restauraci - snídaně rozšířená kontinentální formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu, zeleninový bufet, dezert nebo ovoce.

Vybavení a služby: recepce, bar, restaurace, jídelna, přřpojení na internet WiFi (zdarma, ve společných prostorách), animace pro děti i dospělé, aquapark, 2 venkovní bazény, 2 kryté bazény (vstup za poplatek € 2,50/osoba), sportoviště (hřiště na fotbal, basketbal, tenis, volejbal, plážový volejbal, parkoviště, soukromá pláž (plážový servis zahrnutý v ceně).

Vzdálenost od pláže: 50 m.

Pláž: písek.

Zvířata: nepovolena.

 


Termín Počet nocí Doprava Cena od
Rychlé hledání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Kontakt
 

EURO TIME PRAHA, s. r. o.
Za Zahradou 1053/1
162 00 PRAHA 6

Tel: +420 224320896, 224321878
Fax: +420 233 325 167
E-mail: info@eurotime.cz
www.eurotime.cz 
www.dovolenavitalii.eu

 

více informací

 

 
Mapa
 
Zvětšit mapu
 
Dovolená 2019
   

224 320 896
info@eurotime.cz
PO-PÁ: 9:00 - 17:30