Residence VIEL a CONCORDIA

/Design/Icons/Stitek8.png /Design/Icons/Stitek11.png /Design/Icons/Stitek12.png
Vzdálenost od moře 400 m
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: 400 m od pláže
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Severní Itálie / Veneto / Bibione Spiaggia
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: Klimatizace, Plážový servis
Sport v hotelu: bazén

Popis: dvě apartmánové residence v centrální části letoviska Bibione Spiaggia, poblíž náměstí Piazza Fontana. Všechny apartmány jsou vybaveny mimo jiné i mikrovlnkou a trezorem.
Residence CONCORDIA - menší budova s pouhými 9 apartmány a zahradou s bazénem pro dospělé a bazénkem pro děti. Všechny apartmány jsou pohodlně zařízeny a vybaveny TV a mají parkovací místo.
Residence VIEL - příjemná residence po rekonstrukci. Všech 18 apartmánů je komfortně zařízených a vybavených TV, klimatizací a mají parkovací místo. Klienti Residence Viel mohou využívat bazén u sousední Residence Concordia. 

Bilo B pro 4 osoby: VIEL; obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice, koupelna, balkón, klimatizace.

Bilo B1 pro 4 osoby: CONCORDIA; obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice, koupelna, terasa.

Trilo C pro 7 osob: VIEL; obytná místnost s kuchyňským koutem a myčkou, rozkládací dvoulůžko, ložnice, pokoj se 3 lůžky, koupelna, balkón, klimatizace

Trilo C1 pro 7 osob: CONCORDIA; obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se 3 lůžky, pokoj se 2 lůžky, koupelna, balkón.

Vybavení a služby: výtah (pouze v Res. Viel), bazén pro dospělé a bazén pro děti (Res. Concordia), zahrada (Res. Concordia), prádelna a sušárna.

Vzdálenost od pláže: 400 m.

Pláž: písek.

Zvířata: nepovolena.

 


Cena obsahuje

spotřebu vody, plynu, elektřiny, využívání bazénu (u Res. Concordia), závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízejí klienti nebo za poplatek € 40-80), plážový servis, poukaz na Europarty - večírek pořádaný italskou agenturou spojený s hudbou a s ochutnávkou špaget a vína, klimatizaci (je-li jí apartmán vybaven), 1 parkovací místo.

Cena neobsahuje

Povinné poplatky na místě: pobytová taxa, vratná kauce € 100. Fakultativní příplatky: povlečení € 7,8 za osobu a výměnu, ručníky € 6,8 za osobu a výměnu, úklid během týdne (mimo kuchyňského koutu) € 35 Bilo, € 40 Trilo, přistýlka není možná, postýlka € 14 za týden.

Termín Počet nocí Doprava Cena od
Rychlé hledání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Kontakt
 

EURO TIME PRAHA, s. r. o.
Za Zahradou 1053/1
162 00 PRAHA 6

Tel: +420 224320896, 224321878
Fax: +420 233 325 167
E-mail: info@eurotime.cz
www.eurotime.cz 
www.dovolenavitalii.eu

 

více informací

 
Mapa
 
Zvětšit mapu
 
Objednávka katalogu
 
 
Dovolená v Itálii 2018
   

224 320 896
info@eurotime.cz
PO-PÁ: 9:00 - 17:30